T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI AFYONKARAHİSAR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

AFYONKARAHİSAR TRAVEL TURKEY İZMİR FUARINA KATILIYOR.


 

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Afyonkarahisarı  temsilen Travel Turkey fuarına katılıyor.

Zafer Kalkınma Ajansı'nın katkı verdiği fuara Afyonkarahisar,  Kütahya , Uşak ve Manisa ortak bir standda katılım sağlıyor. Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile turizm sektörü temsilcileri temsil ediyor.

İl Müdür V. Mehmet TANIR;  “Sayın valimizin himayelerinde katıldığımız fuarın ilimizin tanıtımında önemli yeri olduğunu düşünüyorum. Halka dönük yapacağımız tanıtımın yanında daha çok konaklama tesisi yöneticilerinin yani alıcı ve satıcıların karşılıklı pazarlık yaparak anlaşılaştıkları görüşmelerin daha önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 11. kez 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıl 38 ülkeden 1179 katılımcı firma ve 77 ülkeden 38.587 ziyaretçi ile bir kez daha dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Fuar saatleri:

7 Aralık 2017 10.00 - 18.30

8 -9 -10 Aralık 2018 10.00 - 19.00 saatleri arasında açık olacaktır.