T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI AFYONKARAHİSAR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2017 Yılı Yatırım Programı Değerlendirme Toplantısı


Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı: "Bu toplantıyla her birim 2017 için planladığı, uygulamaya koyduğu yatırım ve faaliyet programlarını diğer birimlerle paylaşma ve müzakere etme imkanını buldu"

Antalya’da  Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen ve iki gün sürecek "Kültür ve Turizm Bakanlığı 2017 Yılı Yatırım Programı Değerlendirme Toplantısı" başladı. Toplantıda 2017 yılındaki turizm yatırım ve faaliyet programları değerlendirildi.

Toplantının ilk gününe katılan Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2017 yatırım ve faaliyet programlarını Bakanlığın üst yönetiminin müzakeresi için toplandıklarını söyledi.

Toplantının verimli geçtiğini belirten Bakan Nabi Avcı, "Bu toplantıyla her birim 2017 için planladığı, uygulamaya koyduğu yatırım ve faaliyet programlarını diğer birimlerle paylaşma ve müzakere etme imkanını buldu. Böylece hem kurumsal kültürümüzün gelişmesine hem de birimlerimizin birbirlerinin yaptıklarından ve yapacaklarından daha ayrıntılı bilgi sahibi olmalarına, bir kurumsal sinerji üretimine katkıda bulunacağı düşüncesiyle bu toplantıyı düzenledik." dedi.

Bu yılı ve gelecek yılı çok daha verimli bir biçimde değerlendirmeyi ümit ettiklerini ifade eden  Bakan Avcı, "Bu toplantıyı özellikle Antalya'da yaparak Antalya'nın turizm bakımından taşıdığı önemi bir kez daha hem içeriye hem de dışarıya vurgulama fırsatını bulduk." diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki birimlerin yöneticilerinin sunumlar yaptığı toplantı, basına kapalı devam etti.

               

          
  • 190552,degerlenirme--1jpeg.png
         
  • 190553,degerlenirme--2jpeg.png
         
  • 190559,toplanti-1jpeg.png
         
  • 190560,toplanti-2jpeg.png
         
  • 190562,toplanti-4jpeg.png
         
  • 190561,toplanti-3jpeg.png